Organisme intermediare

 
 

Organisme Intermediare POS Mediu


 Organismul Intermediar Bacău - Regiunea 1 Nord-Est
          Director: Anca Bostan
          Ofiţer de comunicare: Laurentia Suru
          Telefon: 021/300 63 82
          Fax: 0234/515 501
          e-mail: laurentia.suru@posmediu.ro  
          Str. Oituz nr. 23,
          Bacău
 
Organismul Intermediar Galaţi - Regiunea 2 Sud-Est
          Director: Silvia Buhlea
          Ofiţer de comunicare: Nicoleta Doina Radu
          Telefon: 0236/325 325
          Fax: 0236/325 515
          e-mail:  nicoleta.radu@posmediu.ro 
          Str.Portului nr.23,
          Galaţi
 
Organismul Intermediar Piteşti - Regiunea 3 Sud Muntenia
          Director: Petruta Baron
          Ofiţer de comunicare: Mirela Marinescu
          Tel: 0248/211 433 
          Fax: 0248/211 435
          e-mail: mirela.marinescu@posmediu.ro
          Str. Craiovei nr. 32
          Piteşti
 
Organismul Intermediar Craiova - Regiunea 4 Sud-Vest
          Director: Adina Mihaela Nutoaica Dragolici 
          Ofiţer de comunicare: Dan Mitrea
          Telefon: 0251/598 170
          Fax:
0251/598 170
          e-mail:  dan.mitrea@posmediu.ro
          str. Amaradia nr. 93-95
          Craiova
 
Organismul Intermediar Timişoara - Regiunea 5 Vest
          Director: Mircea Leschian
          Ofiţer de comunicare: Anca Colceriu
          Telefon: 0256/226675
           Fax: 0256/486018
 
           E-mail: anca.colceriu@posmediu.ro
          Str. C Brediceanu, nr. 8, 
          Timişoara
 
Organismul Intermediar Cluj-Napoca - Regiunea 6 Nord-Vest
          Director interimar : Codruta Simule
          Ofiţer de comunicare: Carmen Galea
          e-mail:  carmen.galea@posmediu.ro
          Telefon: 0264 /418 714
          Fax: 0264-481110
          str. Minerilor nr. 47,
          Cluj – Napoca
 
Organismul Intermediar Sibiu - Regiunea 7 Centru
          Director: Mihai Croitoru
          Ofiţer de comunicare: Valerica Petruţa
          Tel./fax : 0269/211 512
          e-mail : valerica.petruta@posmediu.ro
          Str. Cristian, nr. 21,
          Sibiu
 
 
Organismul Intermediar Bucureşti - Regiunea 8 Bucureşti-Ilfov
          Director: Georgeta Birau
          Ofiţer de comunicare: Simona Marin
          Telefon: 021/315.77.17
          Fax:     021/315.77.18
          e-mail : simona.marin@posmediu.ro
          Calea Serban Voda, nr 30-32 (intrarea prin strada Principatele Unite)
          sector 4,
          București