Echipa

Contact
Organismul Intermediar pentru POS Mediu Sibiu
Str. Cristian Nr. 21
550073 Sibiu
Telefon: 0269.211.512 
Fax: 0269.211.512 int. 7
e-mail:
mihai.croitoru@posmediu.ro 
web: www.posmediu.ro
Persoana de contact
: Valerica Petruta valerica.petruta@posmediu.ro

Echipa

   MIHAI CROITORUDIRECTOR         mihai.croitoru@posmediu.ro 
                                                                       
Telefon: 0269.211.810

                                                    BIROUL PROGRAMARE
                                                   
Tel. 0269.211.512 interior 2

 

                      LAURA CODRUŢA CORICOVAC-DUMITRIU – Şef Birou - codruţa.coricovac@posmediu.ro  
                     CARMEN GAVRILĂ Consilier superior- Carmen.Gavrila@posmediu.ro

                     VALERICA petruţa Consilier superior- Valerica.Petruta@posmediu.ro  Ofiter comunicare

                     ANDREEA ŞOŞEA - Consilier principal  Andreea.Sosea@posmediu.ro (suspendat)
                     ANDREEA ALDEA Consilier debutant - Andreea.Aldea@posmediu.ro                                                                                                      
                    ANA HONCIUC- Consilier principal - Ana.Honciuc@posmediu.ro  

 

 

                                            Compartimentul  MONITORIZARE  RAPORTARE

                                                              Tel. 0269.211.512 interior 3

 

                      MIRCEA RADU – Coordonator  -    Mircea.Radu@posmediu.ro
                      DRAGOŞ POP Manager public Dragos.Pop@posmediu.ro                      

                      DELIA ALMĂŞAN – Consilier superior - Delia.Almăsan@posmediu.ro

                      SIMONA SUCIU – Consilier superior - Simona.Suciu@posmediu.ro

                      NICOLETA PETCU - Consilier principal - Nicoleta.Petcu@posmediu.ro 
                      ŞTEFAN CONDOR
– Consilier principal -
Stefan.Condor@posmediu.ro
         

 

                                             COMPARTIMENTUL CONTROL FINANCIAR

                                                              Tel. 0269.211.512 interior 4

 

                      GABRIEL CORGOJA – Coordonator - Gabriel.Corgoja@posmediu.ro

                      DAN NISTOR – Consilier superior - Dan.Nistor@posmediu.ro

                      ANTONIA MUNTEAN – Consilier principal - Antonia.Muntean@posmediu.ro                    
                      CRISTINA FĂGAŞ – Consilier principal - Cristina.Fagas@posmediu.ro
                      MARIAN BÂTCĂU - Consilier asistent - Marian.Batcau@posmediu.ro


 

                        

                                              COMPARTIMENTUL ASISTENŢĂ TEHNICĂ
                                                   Tel. 0269.211.512 interior 5

 

                         NICOLAE BÂLC – Consilier superior - IT - Nicolae.Balc@posmediu.ro

                        HORAŢIU ANDRON – Consilier principal - Horatiu.Andron@posmediu.ro